NOWOSCI

PROMOCJA DO BONUSU SAMOCHODOWEGO

W celu ułatwienia i obniżenia kosztów otrzymania leasingu (lub wynajmu długoterminowego) nowego samochodu przygotowaliśmy specjalną ofertę flotową dla Partnerów BEPIC na dużo korzystniejszych warunkach niż to jest możliwe na warunkach indywidualnych.

Dotyczy osób które osiągnęły lub osiągną Bonus Samochodowy do końca sierpnia, i chcą zmienić swój wysłużony samochód na całkiem nowy i dzięki temu otrzymywać bonus w pełnej wysokości 500$ zamiast 250$. Dla osób które osiągną bonus w późniejszym okresie oferta samochodów może się różnić.

Należy zaznaczyć że decyzja o podjęciu leasingu powinna być bardzo przemyślana i odpowiedzialna i tylko wtedy kiedy mamy pewność że nie będziemy mieli problemów ze spłatą raty leasingowej nawet wtedy kiedy nie uda nam się osiągnąć w którymś miesiącu bonusu lub jesteśmy pewni że na pewno bonus otrzymamy.

Pierwsza grupa samochodów została tak skalkulowana aby Bonus Samochodowy pokrywał zarówno koszt leasingu jak i większość kosztów eksploatacji i dotyczy samochodów klasy średniej – wyższej. Wszystkie samochody są bardzo dobrze wyposażone – końcowe wyposażenie ustala się przy podpisaniu umowy. Podane ceny dotyczą samochodów dostępnych w sierpniu i wrześniu. Są to przykładowe wybrane najbardziej interesujące okazje dotyczące wynajmu lub leasingu na 1-2 lub 3 lata i mogą różnić się w zależności od deklarowanego przebiegu. Podane ceny są cenami netto i w nawiasach ceny brutto raty miesięcznej . Dodatkowo należy doliczyć koszt ubezpieczenia ok 2,4 do 3 tyś rocznie zależnie od ceny auta. Co najważniejsze ceny podane dotyczą umów z zerową wpłatą wstępna. Przy wpłacie wstępnej ceny są niższe.

1-sza Grupa

❇ Toyota Corolla 1,6 Premium Bez wpłaty wstępnej 814 zł. netto /m (1001 zł brutto)

❇ Toyota Auris Kombi 1,8 Hybryd Active – Bez wpłaty wstępnej 885 zł. netto/m (1088 zł brutto)

❇ Toyota C-HR 1,8 Hybryd Premium – Bez wpłaty wstępnej 1054 zł. netto/m (1296 zł)

❇ Nissan Qashqai 115 KM (2018r) Bez wpłaty wstępnej 819zł. netto/m (1007 zł)

❇ Mini Cooper automat nawigacja Paper White Bez wpłaty wstępnej z pełnym serwisem w racie na dwa lata 978 zł. nett/m (1202 zł)

2-ga grupa 

Auta klasy premium – przy tej grupie kwota Bonusu wystarczy na ratę ale do eksploatacji trzeba dopłacić

❇ Volvo XC 60 d3 R – disign Bez wpłaty wstępnej na dwa lata 1180 zł netto/m (1451 zł brutto)

❇ Audi A6 aut. comfort czujniki parkowania, pakiet comfor,t skóry -Na trzy lata 1421 zł netto /m. (1748 zł brutto)

Wszelkie pytania proszę kierować do Romana Madalińskiego mail: madalinski.roman@gmail.com tel. 503 354 437

………………………………………………………………………………………………….

Aplikacja Business For Home dostarcza wiadomości o sprzedaży bezpośredniej, analizy firm i dane rynkowe.

B-Epic to wielopoziomowa firma marketingowa oferująca jedyny w swoim rodzaju, pierwszy na rynku suplement diety, opracowany w celu poprawy jakości zdrowia i dobrego samopoczucia dla ludzi poprzez ulepszoną suplementację.

Produkty oparte są na najnowocześniejszych badaniach, sprawdzonych ekstraktów z całego świata. Aby zapewnić maksymalną jakość, pozyskujemy najczystsze, pełne składniki żywności i wykorzystujemy nowoczesne technologie ekstraktów.

Wyjątkowość B-Epic wynika z nowej technologii, która pozwala jej obsługiwać Niezależnych Przedsiębiorców na całym świecie na platformie opartej w chmurze.

Pozwala to firmie wypłacić więcej prowizji i fantastyczną premię samochodową, która jest przyznawana ponad 300 przedstawicielom każdego miesiąca.

Obecnie B-Epic można rozwijać już w 190 krajach.

Strona: https://www.businessforhome.org/2018/07/b-epic-forecast-40-million-in-sales/

……………………………………………………………………………………………………….

Masz niedobór witamin, aminokwasów. Masz problemy ze snem i nadwagą plus cienki portfel, który jest również przyczyną stresu!

Zapraszam