ODŻYWIANIE KOMÓRKOWE

Co oznacza odżywianie komórkowe – nasze sformułowanie:

Odżywianie komórkowe polega na dostarczeniu każdej komórce ciała wszystkiego, co niezbędne, aby zwiększyć zdolność organizmu do samoobrony i samodoskonalenia. Definicja strony Cellular-Nutrition. Com

Wyjaśnienie do definicji: mówimy o rozszerzeniu zdolności organizmu do utrzymania homeostazy, czyli stanu, w którym organizm jest zdolny do samoregulacji, adaptacji i niezależnej regulacji parametrów fizjologicznych w granicach normy. Dzieje się tak poprzez wzmocnienie działania różnych mechanizmów kompensacyjnych.

Inne definicje odżywiania komórkowego:

Odżywianie komórkowe to sposób na karmienie komórek witaminami, minerałami, przeciwutleniaczami i innymi niezbędnymi składnikami odżywczymi, aby uzyskać silniejsze, zdrowsze, lepsze i młodzieńcze życie, z redukcją skutków starzenia. Odżywianie komórkowe pomaga nasycić komórki organizmu i utrzymać jego aktywność, dzięki czemu organizm jest w stanie wchłonąć na optymalnym poziomie wszystkie niezbędne składniki odżywcze uzyskane z pożywienia.

Definicja ProYoung International, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją odżywiania komórkowego.

Odżywianie komórkowe ma na celu dostarczenie organizmowi wszystkiego, co jest potrzebne do utrzymania dobrego stanu zdrowia i witalności. Ze względu na złe nawyki żywieniowe, zanieczyszczenie środowiska, spożywanie alkoholu i tytoniu, narażenie na toksyny i stres, nasz organizm nie jest w stanie odpowiednio strawić składników odżywczych. Celem żywienia komórkowego jest nie tylko dostarczenie nam składników odżywczych, ale także zapewnienie im asymilacji.

Definicja firmy H.

Odżywianie komórkowe jest podstawą medycyny komórkowej, której celem jest zapobieganie i leczenie. W przeciwieństwie do medycyny tradycyjnej medycyna komórkowa ma na celu wyeliminowanie problemów za pomocą naturalnych metod, usuwanie problemów przez sam organizm. Podstawowym procesem życia jest narodziny nowych komórek. Aby być zdrowym, musisz rozpocząć proces produkcji zdrowych komórek. Aby to zrobić, potrzebujesz żywności, a raczej materiałów budowlanych na całe życie w komórce. Można to osiągnąć, zapewniając komórki z pożywieniem i wodą dla naturalnego procesu odzyskiwania.

Definicja ze strony internetowej sila-priroda

Zadaniem odżywiania komórkowego jest przywrócenie normalnej zdolności komórek jelit do pełnego wchłaniania składników odżywczych.  W rezultacie organizm otrzymuje niezbędne zasoby, aby zapobiegać wszelkim chorobom i zwalczać je.

Definicja z serwisu pomoc w zdrowiu

Odżywianie komórkowe to program żywieniowy opracowany w taki sposób, aby komórki ludzkiego ciała otrzymały jak najwięcej użytecznych substancji. W rezultacie komórki mogą się rozwijać, regenerować i funkcjonować tak skutecznie, jak to tylko możliwe. Dzięki aktywności komórkowej poprawia się odporność i staje się możliwe kontrolowanie masy ciała.

Definicja ze strony internetowej ISlimming

Odżywianie komórkowe to spożycie i asymilacja przez organizm w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu dynamiki komórek. Jednym z ważnych aspektów żywienia komórkowego jest zapewnienie, że nasz organizm ma zdolność wchłaniania w pełni składników odżywczych. Formułowanie dr David Katsin Idea odżywiania komórkowego polega, z jednej strony, na usunięciu żużli z organizmu, az drugiej strony, dostarczeniu mu niezbędnej ilości pierwiastków śladowych i witamin w odpowiednich proporcjach i wysokiej jakości, lekkostrawnego białka.

Zaczerpnięte ze strony formula123.narod.ru

Celem odżywiania komórkowego jest normalizacja metabolizmu i przyspieszenie procesów metabolicznych, co prowadzi do utraty wagi i ogólnego działania odmładzającego na organizm.

Definicja z witryny firmy G loryon, producenta produktów zdrowotnych

Dajemy komórkom wszystko, czego potrzebują do normalnej pracy. I pozbywają się tego, co uniemożliwia im prawidłowe funkcjonowanie. Metabolizm jest znormalizowany, a choroby cofają się , to znaczy otrzymują odwrotny rozwój , wycofują się w takim czy innym stopniu. Poprawiamy nasze zdrowie w sposób naturalny, który jest o wiele łatwiejszy i skuteczniejszy niż leczenie chorób, odwołując się do leków syntetycznych , które nie są związane z naszym ciałem.

Nasze rozwiązanie, w jaki sposób możemy sobie pomóc: Odżywianie komórkowe